Trąšos

 • Spygliuočiams ir dekoratyviniams augalams

  Tręšiant šiomis kompleksinėmis trąšomis su specialiai spygliuočiams ir dekoratyviniams augalams pritaikyta formule, sodinukas įgauna reikalingų medžiagų spartesniam augimui, sodresniai spalvai…

  Peržiūrėti
 • Trąšos braškėms, žemuogėms, vaismedžiams

  Augalams, auginamiems atvirame grunte, reikalingas tam tikras azoto, fosforo ir kalio kiekis. Šių trąšų pagalba galite praturtinti dirvožemį ir augalus reikalingais elementais. Tręšdami šiomis trąšomis dėl specialios jų formulės, Jūs sulauksite gausesnio derliaus.

  Peržiūrėti
 • Trąšos bulvėms ir kitoms lauko daržovėms

  Tręšdami daržą šiomis trąšomis, Jūs pagerinsite ne tik bulvių ir kitų daržovių kiekybę, bet ir kokybę, skonio savybės bei augalų atsparumą ligoms. Šios trąšos yra BE NITRATŲ, taigi, tręšdami jomis Jūs nekenkiate augalams ir savo sveikatai!

  Peržiūrėti
 • Trąšos pomidorams, paprikoms, agurkams

  Pomidorams ir kitoms daržovėms yra būtinas tam tikras kiekis azoto, fosforo ir kalio. Tokiais elementais praturtinti augalus galite šiomis trąšomis.

  Peržiūrėti
 • Trąšos vejai

  Kompleksinės granuliuotos benitratės. Naudojant šias trąšas, dėl kiekvienoje granulėje esančių maisto medžiagų, jose esantys elementai pasiskirsto tolygiai po visą veją ir ji įgauna vienodą kiekį naudingųjų medžiagų.

  Peržiūrėti
 • Universalios trąšos pavasariniam tręšimui

  Kompleksinės granuliuotos bechlorės ir benitratės trąšos, YPAČ TINKANČIOS PAVASARINIAM TRĘŠIMUI. Šiu trašų pagalba galite praturtinti dirvožemį ir augalus reikalingais elementais.

  Peržiūrėti