2022-01-01

Visus metus ranka pasiekiamas žalumynų derlius – jūsų virtuvėje

Džiaugiamės galėdami pristatyti kompleksinį mikrožalumynų ir jų auginimo rinkinių pasiūlymą. Lietuvos parduotuvėse ASEJA MIKROŽALUMYNAI siūlomi atskiruose prekybiniuose stenduose, kuriuose rasite viską, ko jums reikia: skirtingų rūšių mikrožalumynų sėklų, dviejų rūšių auginimo rinkinių su durpių substrato briketais ir keraminiais arba moliniais estetiškais vazonėliais.

Mikrožalumynai – tai jaunos žalumyninės daržovės ir prieskoniai, kurie skinami dar nepasiekę brandos ir valgomi neapdoroti: jie skirti patiekalo skonio išryškinimui arba papuošimui.

Mikrožalumynai lengvai auga jūsų virtuvėje, todėl suteikia jums galimybę turėti savo žalumynų derlių ištisus metus. Jūsų virtuvėje augantys mikrožalumynai taip pat yra ir įdomus praktinis pavyzdys jūsų vaikams: jie galės stebėti augalėlio augimą, suprasti, kad maistas auga ne parduotuvėje. Be to, jūsų šeimynos akyse gimstantis augalas, leis paprasčiau įpratinti sveikiau maitintis. Specialiame inde, čia pat ant palangės, augantys žalumynai taip pat suteiks jūsų virtuvei žavesio, žalumos bei papuoš stalą.

ASEJA MIKROŽALUMYNŲ šeimą sudaro net dešimt rūšių profesionaliai atrinktų mikrožalumynų sėklų. Visos jos buvo pasėtos, užaugintos ir nufotografuotos Lietuvoje, todėl ASEJA MIKROŽALUMYNŲ pakuotes puošia originalios ir autorinės mūsų fotografijos. Mes mėgstame viską pasitikrinti praktikoje, kad suteiktume savo pirkėjams vien tik džiaugsmą ir aistrą auginti. 

Ištieskite ranką, nuskinkite savo užaugintą mikrožalumyną ir – bon appétit!

Visas asortimentas čia: (linkas)