2022-01-05

ASEJA vaizdo klipe – paprasta džiaugsmo formulė

Didžiuojamės, kad daug ką Lietuvos sodų ir daržo prekių rinkoje padarome pirmieji. Vasario mėnesį Lietuvos televizijos kanaluose ir internete startavo pirmasis šalyje šios rinkos įvaizdinis vaizdo klipas, ir ne bet koks, o unikalus.

Vaizdo klipas demonstruoja modernaus žmogaus ramybės siekį, kuris gali būti pasiekiamas paprastuose dalykuose. Jis apie žmones randančius laiko sau, savo pomėgiams, savo laisvalaikiui, savo šeimai ir savo žemei. Apie žmones, kuriems sodas, daržas, medis, gėlės žiedas yra ne tik būdas užsiauginti savo derlių, bet būdas nusiraminti, pailsėti, pasidžiaugti savo rezultatais.

Kadangi filmavome viso sezono darbus, filmavimas užtruko daugiau nei pusę metų. Visa medžiaga originali, filmuota Lietuvoje, su vietiniais žmonėmis ir kūrybininkais. Pradėję kovo mėnesyje, paskutinius kadrus nufilmavome jau spalio pradžioje. Klipas filmuotas ant kino juostos, kas suteikia papildomos estetikos ir kokybės.

ASEJA yra apie aistrą auginti. Auginti ne tik daržovę, bet ir žinias, save kaip profesionalą ir bendraminčių ratą. Viskas ką daro ASEJA, yra daroma su aistra. Toks yra ir mūsų video filmas.

Žiūrėti čia: Aseja. Aistra auginti