2022-01-06

ASEJA dizaine Lietuvoje užauginti ir fotografuoti augalai

Patys sudaiginome ir užauginome visą ASEJA sėklų asortimentą, patys nufotografavome tai, kas užaugo ir panaudojome ASEJA naujųjų sėklų pakuočių dizainui. Kiekvienas, kuris renkasi ASEJA sėklas, mato pavyzdį, kas iš pakelyje esančių sėklų užauga čia, pas mus Lietuvoje, namų sąlygomis. Ant pakuotės esantis ženklas „Užauginta ir fotografuota Lietuvoje“ garantuoja, kad produkto fotografija yra originali ir daryta fotografuojant tikrą mūsų klimato sąlygomis užaugintą daržovę, prieskonį ar gėlę.

Prieš du metus nusprendėme, kad ASEJA taps mylimiausiu prekės ženklu tarp tų, kuriems sodas ir daržas yra laisvalaikio, hobio ir malonumo šaltinis. Pirmas darbas, kurį norėjome padaryti, buvo atnaujinti sėklų pakuočių dizainus. Ko gero, sutiksite, kad sėklų rinkoje dominuoja margos, informacija perkrautos, nerealistinėmis nuotraukomis ženklintos pakuotės. Mes nusprendėme būti išskirtiniais ir viską padaryti naujai, geriau ir savo rankomis: ant pakuotės parodyti tikrą produktą, pakuotes daryti minimalistinio ir aiškaus stiliaus. Taip pat norėjome būti visu šimtu procentu užtikrinti dėl mūsų siūlomo sėklų asortimento. Kaip tai padaryti? Ogi, tereikia visą atrinktą asortimentą per daugiau nei metus laiko užauginti, įsitikinti, kad augalai tinka Lietuvos klimatui, nufotografuoti ir nuotraukas panaudoti ASEJA sėklų pakuočių dizainui.

Prieš beveik du metus išsidalinome sėklas tarp komandos kolegų, pasikonsultavome su profesionaliais mokslininkais ir ėmėmės darbo. ASEJA sėklos buvo daiginamos, o augalai auginami namų sąlygomis, skirtingose Lietuvos vietose: Vilniuje, Kaune, Kauno rajone, Šakių rajone, Jurbarko rajone, Rokiškio rajone, Zarasų rajone. Auginome patys, savo šiltnamiuose ar daržuose. Todėl susidūrėme su visais tais iššūkiais, su kuriais susiduria visi Lietuvos daržininkai.

Gal atsimenate, kokia buvo praėjusių metų vasara? Karščiai, lietūs, vėjai ir kiti gamtos reiškiniai neleido atsipalaiduoti nė akimirkai. Juk, jei turi vieną lysvę su konkrečios veislės agurkais, kuriuos reikia dar ir nufografuoti – saugai tą lysvę, kaip brangiausią turtą. Ir taip visą sezoną…

Vėliau – augalus reikia profesionaliai nufotografuoti: kad būtų ir gražu, ir estetiška, o augalas išlaikytų kėlionę ir fotosesiją. Patikėkite, kiek galėtume jums papasakoti apie pomidoro, agurko ar ramunėlių kėlionę iš daržo iki studijos. Nuotraukoje matote, kaip fotografuojami vieni iš atrinktų ridikėlių.

Dabar galime atsipalaiduoti ir pasidžiaugti, nes rezultatas pranoko visus lūkesčius: augalai atrodo ypatingai gražiai, mūsų pakuotės yra išskirtinės ne tik Lietuvos, bet ir Europos rinkoje, o pirkėjas pats mato, ką perka ir ko tikėtis savo darže. Taip, daržovės mūsų pakuotėse nėra idealios geometrinės formos, nes jos yra tokios, kokios auga jūsų šiltnamiuose – jos tikros.

Mums svarbu ir derlius, ir estetika, ir tikrumas. Esame ramūs, ką jums siūlome, nes patys viską patikrinome nuo sėklelės iki daržovės ar žiedo. ASEJA yra apie Aistrą auginti: uogą, gėlę, daržovę. O taip pat – apie aistrą auginti save, kaip profesionalą, žmogų, bendramintį. Save mes tikrai paauginome, o dabar ta aistra dalinamės su jumis, tokiais pačiais, aistringais sodininkais, daržininkais. Su tais, kuriems sodas, daržas ir gamta yra gyvenimo pomėgis ir gyvenimo būdas. ASEJA. AISTRA AUGINTI.