2022-01-04

ASEJA Namų sodai – net ir tiems, kurie neturi sodo

Lietuvą užgriuvusi karantino realybė, akivaizdžiai pademonstravo ir priminė mums, kad savas žemės kampelis, sodyba ar sklypas, gali suteikti begalę džiaugsmo, o ne tik naudos. Vis daugiau žmonių gyvena daugiabučiuose, dvibučiuose ar kotedžo tipo namuose ir daug vietos sodui, daržui ar šiltnamiui neturi.

Pagalvojome apie tokius žmones ir pristatome ASEJA namų sodų seriją. Kaip galite suprasti iš produktų vardų – namų sodai – tai yra nedideli, specialiai balkonams, kiemams ar trinkelėmis grįstiems kiemams skirti augalų auginimo vazonai ir lentynos.

Galite rinktis iš trijų produktų: vieno augalo vazoną, skirtą auginti vienai vijoklinei gėlei arba aukštaūgei daržovei. Kompaktiškas vazonas užima nedaug vietos, gali būti lengvai pernešamas ir pastatytas netgi balkone. Jei turite daugiau erdvės, galite rinktis prie sienos prisukamas modulines namų sodo lentynas. Rinkinį sudaro, keturios, šachmatiniu principu, viena ant kitos sustatomos lentynos ir drenažo lentynėlė. Namų sodą galite išplėsti tiek kiek turite vietos ir noro: nors ir per visą sieną. Augalus galite sėti tiesiai į lentynas arba dėti į jas vazonėlius su augalais. Tinka tiek gėlėms, tiek žalumynams, o tamsiai žalia spalva leis puikiai priderinti tiek namų viduje, tiek ir lauke. Šachmatinis lentynų išdėstymas leis visuose „aukštuose“ auginti ir aukštesnius augalus. O jei namų sodą galite įsirengti tik viduje, arba turite itin mažai vietos, rinkitės mažiausią iš ASEJOS namų sodą kompaktišką, baltos spalvos, keturių lentynėlių sodą su drenažo sistema. Gali būti kabinamas ant sienos arba pastatomas virtuvėje, jums patogioje vietoje. Puikiai tiks auginti salotas, prieskonines žoleles ar mikrožalumynus, čia pat, jūsų virtuvėje. ASEJOS namų sodai leis jums turėti savo namų sodą, kad ir kiek nedaug vietos turėtumėte.