Vaismedžiams, vaiskrūmiams

 

Paskirtis ir naudojimas: substratas paruoštas specialiai vaismedžių, vaiskrūmių bei uogakrūmių auginimui. Tinka naudoti ir kitų sodo bei daržo augalų persodinimui, auginimui bei sodinamosios žemės pagerinimui ir praturtinimui. Gera substrato struktūra ir drėgmės režimas užtikrina šaknų aprūpinimą reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir deguonimi, pagerina augalo įsišaknijimą ir vaisių formavimąsi. Augalai vystosi proporcingai, formuodami sveiką šaknų sistemą ir vaisius.

Substratas naudojamas prieš tai jį pravėdinus ir sudrėkinus.

Sudėtis:

Pagrindinė žaliava: aukštapelkių durpės (susiskaidymo laipsnis H4-H6), iš kurių pagamintas reikiamų parametrų durpių mišinys. Durpės – tai natūrali organinė medžiaga, pasižyminti geru vandens sugėrimu ir dideliu poringumu.

Priedai:

Klintmilčiai: nurūgština durpes iki reikiamo pH, aprūpina augalą kalciu (Ca) ir magniu (Mg).

Trąšos: naudojamos specialios kompleksinės mineralinės trąšos NPK bei organinės ilgo veikimo biologinės trąšos, turinčios visas augalo augimui reikalingas makro ir mikro maistines medžiagas, pagerinančias įsišaknijimą, žydėjimą, vaisių formavimąsi.

FIBA ZORB - vandens sugėrimą gerinančios medžiagos: užtikrina momentinį vandens sugėrimą ir maksimalų maistinių medžiagų įsisavinimą.

Kiekis: 25 l

Maistingųjų medžiagų kiekis:

Bendras azoto kiekis mg/l: 100-300;

Fosforas P2O5 mg/l: 100-300;

Kalis K2O mg/l: 100-400

Struktūra: vidutinė

Organinės medžiagos kiekis: >90%

pH: 4.5 – 5.5

Elektrinis laidis EC mS / cm ( 1:1,5 ): 0.5-2.0

 

 

Panašios prekės

 • Morkos

  Vienmetės. Ankstyva veislė. Sėjamos atvirame dirvožemyje nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio. Jeigu reikia, vėliau praretinkite.
 • Morkos

  Sėjamos nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio atvirame dirvožemyje. Jei reikia, vėliau praretinkite.
 • Svogūnai

  Vidutinio vėlyvumo. Sėjami eilėmis atvirame dirvožemyje nuo ankstyvo iki vėlyvo pavasario. Šiek tiek vėliau praretinkite.
 • Salierai

  Sėjami ankstyvą pavasarį indeliuose, vieną kartą išpikuojami ir persodinami pavasario viduryje arba nuo pavasario vidurio sėjami lysvėse ir vėliau persodinami. Vė...
 • Salierai

  Vidutinio vėlyvumo. Sėjami ankstyvą pavasarį indeliuose, vieną kartą išpikuojami ir persodinami pavasario viduryje arba nuo pavasario vidurio sėjami lysvėse ir vė...

Naujausios prekės