Universalus sodui ir daržui

 

Paskirtis ir naudojimas: universalus substratas paruoštas gėlių, daržovių, prieskonių sėkloms daiginti ir daigams persodinti, kambarinėms, balkono gėlėms bei kitiems sodo ir daržo augalams (taip pat braškėms ir žemuogėms) auginti bei persodinti. Gera substrato struktūra ir drėgmės režimas užtikrina šaknų aprūpinimą reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir deguonimi. Augalai vystosi proporcingai, formuodami sveiką šaknų sistemą.

Substratas naudojamas, prieš tai jį pravėdinus ir sudrėkinus.

Sudėtis:

Pagrindinė žaliava: aukštapelkių durpės (susiskaidymo laipsnis H4-H6), iš kurių pagamintas reikiamų parametrų durpių mišinys. Durpės – tai natūrali organinė medžiaga, pasižyminti geru vandens sugėrimu ir dideliu poringumu.

Priedai:

Klintmilčiai: nurūgština durpes iki pH 5.5 - 6.5, aprūpina augalą kalciu (Ca) ir magniu (Mg).

Trąšos: naudojamos specialios kompleksinės trąšos NPK, turinčios visas augalo augimui reikalingas makro ir mikro maistines

medžiagas.

FIBA ZORB - vandens sugėrimą gerinančios medžiagos: užtikrina momentinį vandens sugėrimą ir maksimalų maistinių medžiagų

įsisavinimą.

Sauga ir laikymas. Gamyboje naudojami tik komponentai, žaliavos ir jų kiekiai, neturintys neigiamo poveikio augalams, žmonėms ir aplinkai. Naudoti pagal paskirtį. Laikyti originalioje pakuotėje, sausoje ir vėsioje, vaikams bei gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Sandėliavimo laikas neribojamas.

Kiekis: 25 l, 50 l, 80 l, 250 l.

Maistingųjų medžiagų kiekis:

Bendras azoto kiekis mg/l: 100-300;

Fosforas P2O5 mg/l: 100-300;

Kalis K2O mg/l: 100-400

Struktūra: vidutinė

Organinės medžiagos kiekis: 90%

pH: 5.5 – 6.5

Elektrinis laidis EC mS / cm ( 1:1,5 ) 1.0 – 1.5

 

Panašios prekės

 • Morkos

  Vienmetės. Ankstyva veislė. Sėjamos atvirame dirvožemyje nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio. Jeigu reikia, vėliau praretinkite.
 • Vasarinės morkos

  Vienmetės. Vidutinio ankstyvumo. Sėjamos nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio atvirame dirvožemyje. Jeigu reikia, vėliau praretinkite.
 • Salierai

  Vidutinio vėlyvumo. Sėjami ankstyvą pavasarį indeliuose, vieną kartą išpikuojami ir persodinami pavasario viduryje arba nuo pavasario vidurio sėjami lysvėse ir vė...
 • Salierai

  Vidutinio vėlyvumo. Sėjami nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio. Vėliau praretinami eilėmis.

Naujausios prekės