Šiliniai gvazdikai Dianthus deltiodes

Sėjami nuo vėlyvo pavasario iki ankstyvos vasaros ir iškasami vėlyvą rudenį. Tinka sodinti gėlynų kraštuose ir ant atraminių sienų. Puikiai dera su geltonaisiais laibeniais.

 

Svoris: 0,2g

 

Sėklų pakanka plotui: 10 m2

 

Prekės kodas: 53350

 

 

Dauginami sėklomis, kero dalimis ir auginiais. Sėjama pavasarį arba rudenį tiesiai į lysvę, kitais metais daigai persodinami į nuolatinę vietą. žydi antraisiais metais. Tinka alpinariumams, apvadams ir mišrioms lysvaitėms su žemaūgėmis gėlėmis. Skinti žiedai pamerkti ilgai nevysta. Šviesamėgis, natūralia aptinkamas sausuose smėlio ar priesmėlio dirvožemiuose. Žieduose yra nektaro, kurį pasiekia drugiai. Šis gvazdikas žinomas kaip vaistinis augalas.

Panašios prekės

 • Alpinė neužmirštuolė

  Sėjamos vasaros viduryje lysvėje ir iškasamos vėlyvą rudenį. Taip pat galima sėti vėlyvą rudenį po stiklu, kad žydėtu žiemą. Neužmirštuolės žydi ankstyvą...
 • Gausialapis lubinas

  Sėjami nuo pavasario vidurio iki vasaros vidurio lysvėse ir persodinami vėlyvą rudenį. Dvispalvių gėlių mišinys, puikiai tinka sodinti gėlynuose. Letai dygsta.
 • Sausučiai

  Sėjami nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio dengtuose daigynuose arba nuo balandžio vidurio iki gegužės vidurio lysvėse atvirame dirvožemyje.
 • Meksikiniai Žydrūnai

  Sėjami nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio dengtuose daigynuose arba nuo balandžio vidurio iki gegužes pabaigos lysvėse atvirame dirvožemyje.

Naujausios prekės