Alpinariumų mišinys

Sėjamas nuo pavasario vidurio iki vasaros vidurio lysvėse ir persodinamas vėlyvą rudenį. Pasėję kaip galima rečiau, jaunus augalus galėsite lengviau iškasti.

 

Svoris: 1 g

 

Sėklų pakanka plotui: 4 m2

 

Prekės kodas: 54900

 

 

 

Alpinariumas - gamtos grožio atspindys, derinant natūralias medžiagas su gyva gamta. Sukurti tikrą kalnų gamtos kampelio reginį ne taip lengva. Tai reikalauja ne tik estetinio jausmo, bet visų pirma žinoti kultūrinių augalų specifiką.

Alpinariumas iš profesinio požiūrio - tai aukštikalnių floros kampelio kopija. Alpinariumas organiškai turi derėti prie natūralaus kraštovaizdžio. Nepamirškite, kad alpinariumas bus apžiūrimas iš arti, todėl svarbu galvoti apie priėjimo būdus. Galite kurti kelią iki jo arba kelią vedantį per alpinariumo vidų. Šalia tiktų suolelis, pavėsinė, kriokliukas arba tvenkinukas su įvairiais vandens augalais.

Alpinariumas - tai kraštovaizdžio kompozicija, įrengtas natūralus arba dirbtinis šlaitas, kuris derinamas su aplinkiniu kraštovaizdžiu. Alpinariumo pagrindas - kintantis kalnuotas reljefas ir įvairių rūšių akmenų, skirtingų spalvų deriniai. Alpinariumas suteikia neribotas galimybes kūrybiškumo pasireiškimui, konstrukcijų ir kompozicijų variantų yra begalė. Pradedant įrenginėti svarbu pasirinkti tinkamiausią variantą; šiuo atveju nereikia pamiršti, kad pagrindinė sėkmės paslaptis yra išlaikyti proporcingumą su supančiu kraštovaizdžiu. Yra dviejų tipų alpinariumo planavimo būdai - gamtos-natūralus ir terasinis. Kurdami natūralių uolų alpinariumą, siekite harmonijos su kraštovaizdžiu, naudojant vietovės topografiją - kalvos šlaito, sienų, tarpeklį, ir t.t. Pagrindinis reikalavimas kuriant - maksimalus natūralumas. Alpinariumas turėtų būti bendra visumos dalis ir atitikti bendrą stilių, bei sklypo zonavimą. Jo pagrindinis privalumas yra - proporcingumas.

Panašios prekės

 • Alpinė neužmirštuolė

  Sėjamos vasaros viduryje lysvėje ir iškasamos vėlyvą rudenį. Taip pat galima sėti vėlyvą rudenį po stiklu, kad žydėtu žiemą. Neužmirštuolės žydi ankstyvą...
 • Gausialapis lubinas

  Sėjami nuo pavasario vidurio iki vasaros vidurio lysvėse ir persodinami vėlyvą rudenį. Dvispalvių gėlių mišinys, puikiai tinka sodinti gėlynuose. Letai dygsta.
 • Sausučiai

  Sėjami nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio dengtuose daigynuose arba nuo balandžio vidurio iki gegužės vidurio lysvėse atvirame dirvožemyje.
 • Meksikiniai Žydrūnai

  Sėjami nuo kovo vidurio iki balandžio vidurio dengtuose daigynuose arba nuo balandžio vidurio iki gegužes pabaigos lysvėse atvirame dirvožemyje.

Naujausios prekės