Siauralapis šatreinis Diplotaxis erucoides

Vienmetis. Tinka auginti kambaryje ir lauke. Ankstyva veislė. Sėjamas padrikai arba eilėmis atvirame dirvožemyje nuo ankstyvo pavasario iki rudens. Siauralapis šatreinis suteikia nepakartojamą skonį salotoms, karpačui ir sūriui.

 

Svoris: 1 g

 

Sėklų pakanka plotui: 12 m2

 

Prekės kodas: 25995

 

 

Jauni lapai visame pasaulyje naudojami kaip salotos lapai. "Diplotaxis" yra daugiametė rukola. Paprastai jos lapai su kitais jaunais augalų lapais sumaišomi į salotas. Šie augalai tapo populiarūs dėl savito skonio ir tekstūros. Jaunų augalų lapų populiarumas ženkliai išaugo pastaraisiais metais, nes nustatyta, kad jie yra naudingi ir maistingi.

Panašios prekės

 • Morkos

  Vienmetės. Ankstyva veislė. Sėjamos atvirame dirvožemyje nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio. Jeigu reikia, vėliau praretinkite.
 • Vasarinės morkos

  Vienmetės. Vidutinio ankstyvumo. Sėjamos nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio atvirame dirvožemyje. Jeigu reikia, vėliau praretinkite.
 • Salierai

  Sėjami ankstyvą pavasarį indeliuose, vieną kartą išpikuojami ir persodinami pavasario viduryje arba nuo pavasario vidurio sėjami lysvėse ir vėliau persodinami. Vė...
 • Salierai

  Vidutinio vėlyvumo. Sėjami ankstyvą pavasarį indeliuose, vieną kartą išpikuojami ir persodinami pavasario viduryje arba nuo pavasario vidurio sėjami lysvėse ir vė...

Naujausios prekės