Sėjamosios gražgarstės Eruca sativa, Rucola coltivata

Vienmetės. Ankstyva veislė. Tinka auginti kambaryje ir lauke. Sėjamos nuo ankstyvo pavasario iki rudens padrikai arba eilėmis atvirame dirvožemyje. Išsiskiria savo skoniu ir ypač tinka salotoms gardinti.


Svoris: 3 g

 

Sėklų pakanka plotui: 6 m2

 

Prekės kodas: 25990

 

 

"Arrugula" (arugula) taip pat žinoma kaip "roquette", "true rocket", "rocket" salotos, "tira", o JK kaip baltasis pipiras. Pavadinimas "rocket" kilęs iš prancūzų "roquette", deminutyvas iš lotyniško "eruca", itališko "ruccetta" ir viduramžių Prancūzijos "Provencal roqueto". Daugelį metų ši daržovė buvo daugiausiai žinoma kaip "roquette", o Floridoje ir JAV dažniau vartojamas terminas "arrugula" (sėjamoji gražgarstė). Šis augalas priklauso kryžmažiedžių šeimai ir yra labai artimas garstyčioms. Jo jauni prieskoniniai lapai naudojami salotoms, o kartais gaminami kaip prieskoninės daržovės. Senovės egiptiečiai ir romėnai manė, kad šio augalo lapai salotose veikia kaip afrodiziakas. Augalas vienmetis.

Panašios prekės

  • Morkos

    Vienmetės. Ankstyva veislė. Sėjamos atvirame dirvožemyje nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio. Jeigu reikia, vėliau praretinkite.
  • Vasarinės morkos

    Vienmetės. Vidutinio ankstyvumo. Sėjamos nuo ankstyvo pavasario iki vasaros vidurio atvirame dirvožemyje. Jeigu reikia, vėliau praretinkite.

Naujausios prekės