Apie mus

ASĖJA ženklu pažymėtos sėklos jus maloniai nustebins – rasite daugiau sėklų pakuotėje nei įprastai, taip pat galime didžiuotis plačiu asortimentu – apie 300 sėklų pavadinimų. Asortimentą su Jūsų pagalba norime dar labiau paįvairinti, todėl laukiame Jūsų pasiūlymų ir atsiliepimų.

Kad sėklų daiginimo pastangos nenueitų niekais, atrinkome tik daigiausias sėklas augalų pritaikytų augti Lietuvos klimato sąlygomis.

Hermetiška aliuminio folijos pakuotė apsaugo sėklas nuo drėgmės, net ir pradarius pakuotę. Nepanaudotas sėklas galėsite sėti ir kitais metais.

Visos ASĖJA sėklos yra natūralios – nebeicuotos.

Su sėklomis plinta ir nemažai ligų, kurių užkratas yra po sėklų paviršiuje, po luobele ar luobelėje. Beicuotos sėklos išmirkytos cheminiuose tirpaluose užkrato nebeturi, tačiau beicavimas nelabai tinka ypač valgomiems augalams – kai kurios cheminės medžiagos gali pereiti į patį augalą ar jo vaisius. Visos ASĖJA sėklos yra natūralios – nebeicuotos.

ASĖJA sėklos atitinka privalomus rinkai tiekiamų sėklų kokybės reikalavimus. Visos ASĖJA sėklos yra testuojamos gamintojo laboratorijose. Laboratorijose atliekami tyrimai, vadovaujantis ISTA standartais, išduodami tai patvirtinantys sertifikatai. Taip pat ASĖJA sėklų kokybę kontroliuoja Olandijos sodininkystės ir daržininkystės produktų priežiūros tarnybos.

ASĖJA asortimentą sudaro:

  • Daržovių sėklos (paprastos ir hibridinės)
  • Prieskonių sėklos
  • Vienmečių ir daugiamečių gėlių sėklos
  • Vaistažolių sėklos
  • Vejos sėklos
  • Substratai augalams.